בניית בריכה ביתית/פרטית

רוצה לבנות בריכת שחייה בביתך הפרטי? מה צריך לדעת לפני שיוצאים למהלך? מי יכול לבנות בריכה פרטית תוך שמירה על כל כללי הבטיחות?

כולם רוצים בריכה פרטית בביתם, שכן היום מדובר על סמל סטטוס של אנשים שיודעים לפנק את עצמם ולחיות ברמת חיים גבוהה. בריכה בבית היא כבר לא מה שהייתה פעם – כיום רבים יכולים להרשות זאת לעצמם, בין אם בתקציב נמוך או גבוה. אז מה חייבים לדעת לפני בניית בריכה ביתית/פרטית? כדאי להמשיך לקרוא.

מה מצריכה הקמת בריכה?

הקמת בריכת שחייה פרטית בבית מצריכה בדיקה של השטח, של סוג האדמה ושל התנאים השונים שמציבה הרשות המקומית לבניית בריכה. יש צורך לעמוד בכל הכללים המחמירים, גם כדי שהבריכה תהיה מאושרת, אך גם כדי להבטיח את בטיחות בני הבית בעת השימוש בה. יש לבחור עומק, עובי, סוג בריכה ואת עיצובה ואת כל אלה יכול לתכנן קבלן הבריכות שמתמחה בתחום.

על מה יש לתת דגש?

בעת בניית בריכה ביתית/פרטית יש לשים דגש על כמה נושאים. ראשית, את הבריכה יש להציב בשמש כדי להבטיח את חימום המים. אם הבריכה אינה עומדת בשמש היא עלולה להיות קרה ולהצריך חימום של המים. דפנות הבריכה צריכות להיות פנויות, לפחות ברוחב של מטר ואם יש ילדים קטנים יש לבנות גדר בטיחות.

ישנן בריכות מסוגים שונים, למשל בריכות בטון או בריכות פיברגלס וכעם התחזוקה הנכונה שתיהן יהיו שימושיות לשנים רבות קדימה. עם זאת, רק קבלן מבצע שמתמחה בתחום יוכל להבטיח בנייה מקצועית בכללי הבטיחות ולכן הבחירה בו צריכה להיות מדוקדקת.

מקצועני בניית הבריכות

חברת ליאו טק מרטו מתמחה בבניית בריכות באמינות ומתוך ניסיון של שנים רבות בתחום. אנו מציעים עיצוב בריכות, אנו חברה קבלנית רשומה באיגוד הקבלנים והדגש אצלנו הוא על בטיחות, מקצועיות ואמינות.

רוצה לשמוע עוד על בניית בריכה ביתית/פרטית מאת המומחים? כדאי לדבר אתנו עוד היום.