בניית בריכת שחייה

מה כדאי לדעת על בניית בריכות שחייה לפני שמתחילים בהקמה? מה יש להביא בחשבון בעת התכנון של בריכת שחייה פרטית?

בניגוד לעבר, אז הדבר היה אפשרי רק לבעלי ממון, כיום יותר ויותר ישראלים יכולים להרשות לעצמם לבנות בריכה משל עצמם. מה חובה לדעת לפני היציאה לדרך ומה צריך להביא בחשבון כאשר מתכננים בריכה? על בניית בריכת שחייה ביתית בכתבה זו. 

מה מביאים בחשבון כאשר בונים בריכת שחייה?

ישנם כללים ברורים של בניית בריכות שחייה ביתיות והכלל הברור הראשון הוא שסביב הבריכה צריך להיות לפחות מטר אחד פנוי וללא כל מכשולים. כלל ברזל נוסף הוא שהבריכה תהיה כמה שיותר בשמש – שכן בריכה שלא תספוג קרני שמש ישירות במהלך היום תהיה קרה במיוחד גם בקיץ ויהיה צורך לחמם אותה.

בנוסף לכך, חייבים להביא בחשבון את כללי המועצה המקומית לתכנון ובניה ויש להביא בחשבון שהכללים משתנים ממועצה למועצה, על כן הקבלן המבצע צריך להיות בקיא ובעל ידע והבנה בחוקים השונים.

אילו סוגים של בריכות שחייה ישנן?

בעת בניית בריכת שחייה ניתן לבחור בין כמה סוגים: בריכת בטון שנחשבת לעמידה במיוחד, בריכה מתועשת שנחשבת לזולה יותר וקלה להתקנה ובריכת פיברגלס. עם תחזוקה נכונה כל אחת מהבריכות יכולה להחזיק מעמד שנים רבות וניתן לעצב כל אחת מהן על פי הצורך הספציפי של תוואי השטח. יש להתחשב בתקציב, במיקום, בצרכים הנוספים כמו אבזור הבטיחות והמעקה, אביזרי בטיחות וחומרי הגלם בהם נעשה שימוש. 

מקצוענים בבניית בריכות

חברת ליאו טק מרטו מספקת שירותי בניית בריכת שחייה מסוגים שונים, במקצועיות ומתוך ניסיון של עשרות פרויקטים מוצלחים ברחבי הארץ. אנו מציעים עיצוב בריכות מתקדם על ידי קבלן רשום, תוך יצירתיות, עמידה בכללי התכנון ובנייה ודגש על שימוש בחומרי גלם איכותיים.

רוצה לבנות בריכת שחייה שתשרת אותך נאמנה? נציגינו ממתינים לפנייתך!