הקמת בריכת שחייה

כיצד מקימים בריכת שחייה פרטית? מה כדאי לדעת לפני שיוצאים לדרך? האם ניתן להקים בריכה בכל חצר?

בעבר רק האלפיון העליון היה יכול להרשות לעצמו לבנות בריכה בבית והפריבילגיה נשמרה לאנשים שיכלו להרשות זאת לעצמם. כיום מדובר על אפשרות נפוצה עבור כולם, בדירות יוקרה, בחצרות פרטיים ואפילו בדירות פנטהאוז. הביקוש כיום לחברות הקמת בריכת שחייה גדול ותמיד מומלץ לבחון את ניסיון החברה כדי להבטיח בריכה תקנית, איכותית וכזו שתחזיק מעמד עשרות שנים.

בחירת מיקום הבריכה

כדי להבטיח שימוש מהנה מהבריכה יש למקם אותה בשמש כיוון שהשמש מחממת את המים לטמפרטורה נעימה שכיף לשהות בה. בריכות שממוקמות בצד יכולות להיות קרות במיוחד ולהצריך הוצאות מיותרות של חימום המים. ההקמה דורשת תכנון רב מתוך ידע מקצועי של אנשי מקצוע המנוסים בתחום הבריכות. 

אולימפית או קטנה?

לכל בית יש את הצרכים שלו – ולכן בעת הקמת בריכת שחייה יש לשים לב לפרטים הקטנים כמו הגדולים. יש לבחון את התקציב למול המקום הפנוי בשטח, כמה ממנו רוצים שהבריכה תתפוס, האם רוצים לבצע בה שחייה לשם הספורט או ההנאה, האם רוצים שתהיה בעיקר עבור הילדים וכן הלאה. 

על מה יש לתת דגש?

כשמקימים בריכה יש להביא בחשבון שיקולים רבים כמו סוג הקרקע, מקום פנוי, שימוש ועוד. כשמדובר על בתים בהם יש ילדים קטנים ההמלצה היא גם לתת דגש מיוחד על נושא הבטיחות בהקמת גדר בטיחות סביב הבריכה שתמנע מהילדים גישה אליה. ישנם פתרונות נוספים לבטיחות הכוללים כיסויי ייחודי של הגדר וגם כאן נכנסים שיקולי התקציב. 

מקצוענים בהקמת בריכות

חברת ליאו טק מרטו מציעה שירותי הקמת בריכת שחייה ועיצוב בריכות מתוך ניסיון של עשרות פרויקטים מוצלחים, בדגש על אמינות ושירות מעולה. 

קבלן רשום באיגוד הקבלנים עם ניסיון רב בעיצוב בריכות איכותיות, אז קדימה, שנדבר?